Knižní archa

Nákupní košík
Jak nakupovat | Jak objednať zo Slovenska


Zvěrolékař srdcem i duší - Herčík Jan, Hrachovcová Alena

Herčík Jan, Hrachovcová Alena - Zvěrolékař srdcem i duší
Spisovatel: 
Herčík Jan, Hrachovcová Alena
Název knihy: 
Zvěrolékař srdcem i duší
Nakladatelství: 
Čas
Rok vydání: 
2017
Počet stran: 
207
ISBN: 
9788074751943
EAN: 
9788074751943
Podoba knihy: 
vázaná
Jazyk: 
český

Veterinář Jan Herčík, spoluautor již pěti knih, které napsal v tandemu s Alenou Hrachovcovou, o této knize říká: „Společně se vám pokusíme náladu vylepšit příběhy z ordinace veterinárního lékaře. Příběhy, které jsou někdy veselé, někdy k zamyšlení, a u některých možná ukápne i slzička.
Naše první knížka Proč je báječné být zvěrolékařem vyšla již před deseti lety a zájemci se mě na ni stále dotazují. Následoval cestopis Zvěrolékaři na cestách. Po něm knihy Zvěrolékař vzpomíná a Zvěrolékař v akci. Poslední Zvěrolékař léčí a zvířata uzdravují je díky vám, milí čtenáři, stejně jako ty předcházející, zcela rozebrána, a pokud je mi známo, další dotisky se neplánují.
Z tohoto důvodu, a snad i pro množství dotazů, které často dostávám (,Kdy vyjde další pokračování, pane doktore?‘ a ,Žádný předchozí díl už opravdu nemáte?‘), vznikla knížka šestá, a vlastně poslední, kterou právě začínáte číst. Proto jsme, vzhledem ke zde uvedenému, některé příběhy převzali z knížek předchozích. Ale většinou jsou zde nové, které přinesl život a které se odehrály na Veterinární klinice v Horoměřicích.

Sklad.č. 9788074751943:
Běžná cena:249 Kč
Sleva: 
82 Kč
Cena pro vás:167 Kč
Přepočet ceny v EUR: 
6 €


© 2017 Knižní archa.cz | Obchodní podmínky | Web: Tomáš Vaněk