Knižní archa

Nákupní košík
Jak nakupovat | Jak objednať zo Slovenska


Psí hlavolamy aneb Hersenwerk se Šimonou Drábkovou - Drábková Šimona

Drábková Šimona - Psí hlavolamy aneb Hersenwerk se Šimonou Drábkovou
Spisovatel: 
Drábková Šimona
Název knihy: 
Psí hlavolamy aneb Hersenwerk se Šimonou Drábkovou
Nakladatelství: 
Časopisy pro volný čas
Rok vydání: 
2017
Počet stran: 
88
ISBN: 
9788026099857
EAN: 
9788026099857
Podoba knihy: 
vázaná
Jazyk: 
český

Publikace je sice věnovaná psům, ale stejnou otázku bychom si mohli položit i my, lidé. Odpověď je každopádně pro psy i lidi stejná – protože je to zdravé! Vždyť pes i člověk potřebuje být fit nejen fyzicky, ale i psychicky. A trénování mozku pomáhá oběma.
.
Ostatně vezměte si takovou Alzheimerovu chorobu u lidí – zatím na ni lékaři neznají lék a ani nevědí, proč vlastně vzniká. Zato se tuší, že dobrou prevencí proti jejímu vzniku nebo zhoršování může být trénování mozku, tedy luštění, učení se novým věcem. Upadání duševních schopností se ovšem týká i psů, a jak si stihli všimnout veterináři z praxe, i psům pomáhá, když zůstávají psychicky aktivní, jak dlouho je to jen možné.

Hlavolamy jsou skvělé i jako prostředek proti stresu! Psí trenéři, veterináři, ale hlavně páníčci si kladou otázku, jak své čtyřnohé přátele před stresem ochránit. A protože prevence je vždycky levnější, snazší a vůbec příjemnější než léčba případných potíží způsobených stresem, má pro vás Šimona Drábková, autorka této návodné a praktické publikace, skvělý způsob, jak pobavit a relaxovat mysl vašeho psa – hersenwerk!

Sklad.č. 9788026099857:
Běžná cena:79 Kč
Sleva: 
20 Kč
Cena pro vás:59 Kč
Přepočet ceny v EUR: 
2 €

Související tituly

Drábková Šimona,...

Cena pro vás: 178 Kč


© 2017 Knižní archa.cz | Obchodní podmínky | Web: Tomáš Vaněk