Knižní archa

Nákupní košík
Jak nakupovat | Jak objednať zo Slovenska


Někomu se něco stát může... - VOLF Josef

VOLF Josef - Někomu se něco stát může...
Spisovatel: 
VOLF Josef
Název knihy: 
Někomu se něco stát může...
Nakladatelství: 
Pavel Mervart
Rok vydání: 
2011
Počet stran: 
173
ISBN: 
978-80-87378-51-9
EAN: 
9788087378519
Podoba knihy: 
vázaná
Jazyk: 
česky

Čtete rádi povídky? A tyhle ještě nemáte? Možná se i vám přihodilo něco podobného a budete udiveni, jak umí někdo takové životní příběhy připomenout a následně s jemnou ironií a humorem svěřit papíru. Až se začtete, poznáte, jak je to snadné a krásné.... Vraťme se do vzpomínek, zastavme čas. S panem Volfem to určitě jde.
…Luboš přibrzdil u nějaké vysoké ženy výrazných jihoitalských rysů, před osvětleným malebným penziónkem. Poučen, začal jsem zeširoka: "Buon giorno, signora, per favore…" "He? Straniero?" Z mého akcentu pochopila, že jsem cizinec. "Si," nasadil jsem dobrácký výraz. Ženština mi jasně, mezinárodně srozumitelnou gestikulací naznačila, co bychom se jako dál trmáceli, ať zůstaneme, a co nám může osobně nabídnout. Můj výraz se změnil z dobráka na troubu. Chvilku na mne koukala, pak si vysoukala dlouhou černou sukni, plácla se rozmáchle přes holý zadek a teatrálním způsobem s rukou nahoře spustila proud italštiny. Z barvy hlasu a gest zřejmě velmi opovržlivé. "Co říkala?" ozval se Luboš. "Áále, že máme jet ještě dál," opáčil jsem a zamáčkl oči zpátky do důlků…

Josef Volf je vysokoškolsky vzdělaný strojař, svůj obor prošel od píky a ke psaní beletrie byl přemluven okolím. Narodil se a působí v Hradci Králové. Někomu se něco stát může je jeho literární prvotina.

Sklad.č. 9788087378519:
Běžná cena:199 Kč
Sleva: 
42 Kč
Cena pro vás:157 Kč
Přepočet ceny v EUR: 
5 €

Související tituly

VOLF Josef

Cena pro vás: 127 Kč


© 2017 Knižní archa.cz | Obchodní podmínky | Web: Tomáš Vaněk